מי זאת XDS

חברת האופניים XDS הוקמה בשנת 1995 בסין. החברה הוקמה כמיזם פרטי המתמחה בפיתוח, ייצור, מכירות ושירות בתחום האופניים. כיום לאחר 20 שנות פעילות, XDS היא החברת האופניים הגדולה והמוכרת ביותר בסין. לחברת XDS מפעל אופניים מתקדם וגדול הממוקם על אחוזה פרטית בשטח של כולל של 1800 דונמים.

בניגוד למפעלי אופניים בעולם השוכנים באזורי תעשיה, מפעל XDS שוכן על צלע הר המכיל לא רק את מבני התעשייה אלא גם את מגורי העובדים, המנהלה, פארק נוי מדהים, ומתקני ספורט לרווחת עובדי החברה. בשטח שסביב המבנים הוקם מסלול רכיבה תחרותי העומד בתקני UCI! על המסלול רוכבים עובדי החברה ואנשי הפיתוח הנעזרים בו באפיון מוצריה. לחברת XDS לא פחות מ-300 פטנטים רשומים בתחום האופניים, וכמו כן זכתה החברה לאין ספור פרסים בתערוכות אופניים מקומיות ובין לאומיות.

חברת XDS משמשת כקבלן משנה ומייצרת אופניים למותגים מוכרים בין לאומיים. לחברת XDS מפעל לייצור שלדות הקרבון הגדול ביותר בעולם. בסמוך למפעל זה קיים מתקן עצמאי לייצור ועיבוד אלומיניום, ומרכז פיתוח מתוחכם לתכנון מוצרי החברה. מפעל XDS מסוגל לייצר מעל ל-5.000.000 זוגות אופניים בשנה!

בשוק המקומי מוכרת XDS את מרכולתה ללא פחות מ-2000 חנויות באופן בלעדי; כמו כן מוכרת XDS את מוצריה בכ-50 מדינות ומחוזות ברחבי העולם.

בשנת 2010 חברת XDS חרטה על דגלה את שילוב ספורט הרכיבה בחיי הקהילה והיא עושה זאת מאז ועד היום על ידי ארגון ותמיכה באירועי אופניים, בתחרויות אופניים, ובפעילות התומכת באורח חיים ירוק ונקי יותר לסביבה. בסמוך לשטח המפעל הקימה חברת XDS מוזיאון ומרכז תרבות ספורט. במוזיאון תצוגה יוצאת דופן הכוללת מצגות על העבר, ההווה ועתיד ספורט האופניים בסין.

כיום מייצרת חברת XDS מייצרת מגוון רחב של דגמי אופניים, החל מאופני ילדים ונוער, וכלה באופני כביש והרים המיוצרים מקרבון. חנויות החברה בסין מעוצבות באופן אחיד, וסביב כל חנות מוקם מועדון רכיבה המעודד לקוחות לרכוב ולייצר קשרים חברתיים.

חברת XDS היא לא רק יצרן אופניים. מדובר בחברה הרואה בשימוש באופניים כלי לשיפור רמת חיי אזרחי סין ורוכבי אופניים בעולם בכלל.

 

קישור לסרטון: https://www.youtube.com/watch?v=6Im2TwYwjHw